Ken je die momenten dat je wat extra ruimte nodig hebt? Met dit oplegblad maak je van je hocker of krukje in een handomdraai een bijzettafeltje. Dit houten dienblad van Industrial Living is zowel functioneel als decoratief te gebruiken.
Groot oppervlak
Met een afmeting van 60 bij 60 cm biedt dit dienblad ruimte genoeg voor het serveren van hapjes en drankjes. De opstaande rand, om morsen te voorkomen, en de twee ruime handgrepen aan weerszijden maken dit een zeer gebruiksvriendelijk dienblad.
Het oplegblad is vervaardigd uit beuken multiplex en behandeld met olie om langdurig gebruik te garanderen. Het multiplex en de afwerking zorgt voor een moderne, ruwe uitstraling en is daarom ideaal om te gebruiken ter decoratie van bijvoorbeeld seizoensgebonden accessoires zoals vaasjes, kaarsen, schelpen of fotolijstjes.
Woonaccessoires van Industrial Living
Industrial Living biedt een uitgebreid assortiment aan houten woonaccessoires, zowel decoratief als functioneel. Maar allemaal in een geheel eigen stijl en van zeer hoogwaardige kwaliteit. Wist je dat per boom die we gebruiken voor de productie van onze artikelen, wij 10 nieuwe bomen aanplanten? Dit doen wij in samenwerking met de stichting Trees for All.
Bestel je je houten woonaccessoires bij ons? Dan geef je dankzij ons unieke concept direct weer schoonheid terug aan de natuur.
Voordelen
✔ Zeer ruim dienblad
✔ Gemaakt van behandeld beuken multiplex
✔ Maak van je hocker of krukje een bijzettafel
✔ Ideaal om decoratief te gebruiken
Producteigenschappen:
● Afmetingen : L 60 cm x B 60 cm x H 4,3 cm
● Materiaal : Beuken Multiplex
● Gewicht : 2,4 kg
● leur : Beige (natuurlijk houtkleur)
Heb je vragen over een product of zoek je iets speciaals, maar staat het niet op onze site? Neem dan vooral contact met ons op via het contactformulier.